DJ Czas

10250286_317205048432818_1874766875598195860_n (1)

Okazje Podróżnika powstały z pasji do podróży. Skupiamy się na popularyzacji wycieczek całodniowych lub wypadów na weekend. Chcemy pokazać Wam ciekawe zakątki naszego kraju – nie tylko te najbardziej popularne, ale także miejsca, gdzie zwykle nie zagląda się, choć warto je zobaczyć. Nasze cykle One day in… oraz Weekend in… to zapowiedź cyklicznych wpisów o tych miejscach.

Zachód Słońca w Sztynorcie
Zachód Słońca w Sztynorcie

Kraków, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Rzeszów czy Lublin mają wiele ciekawych miejsc poza głównym szlakiem turystycznym. Mazury, Pieniny, Tatry czy Bieszczady wszyscy znają, ale czy wiecie, że są tam miejsca, o których wiedzą tylko pasjonaci? My postaramy się Was tam zabrać i pokazać piękno tych miejsc.

Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego
Ogród przy Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego

Na naszych łamach nie tylko dowiecie się o najnowszych promocjach, ale znajdziecie także propozycje, jak je fajnie wykorzystać. Pokażemy wam jak dojechać na miejsce, gdzie się zatrzymać i co zobaczyć. Znajdziecie także u nas ciekawe miejsca, które trzeba odwiedzić, muzea, które warto zobaczyć, czy imprezy na których warto być.

Lokomotywa EP 03-01 w Skansenie w Chabówce
Skansen taboru kolejowego w Chabówce

Ponadto znajdziecie u nas także testy redakcyjne dotyczące przewoźników czy miejsc z noclegami oraz ciekawe poradniki. Nasi redaktorzy cały czas są w drodze, sprawdzają jakość usług, pokazujemy tabor jakim dysponują przewoźnicy oraz opisują jak się z nimi podróżuje. Przetestowaliśmy dla Was PKP Intercity (Pendolino i Flirt),

20150511_135312
Fotografia z naszego testu Pendolino

PolskiBus oraz PolskiBus Gold,

IMG_3014m
Polski Bus Astromega zmierza na dworzec autobusowy we Wrocławiu

Lux Express, GigaBus czy PKS Polonus, ale na tym nie poprzestajemy i ciągle sprawdzamy tych oraz nowych przewoźników.

Nasze plany?

Chcemy być Waszą pierwsza stroną, o której pomyślicie planując wyjazd.

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa

Okazje Podróżnika