Image default
AktualnościPromocje

NEOBUS – Zakopane N6, N7, N8

Nowe miasto nowe linie przewoźnika z Niebylca. Zapraszamy do lektury NeoBus – Zakopane…

Rok 2020 to nie jest rok dobry rok dla przewoźników, ale jednak ci się nie poddają. Tam, gdzie inni zawieszają kursy, trwają remonty, nie opłaca się im, tam wchodzą ludzie, którzy o tym nie wiedzą i robią swoje. Tak też jest w przypadku jednego z największych przewoźników obsługujących linie ekspresowe z rodzimym kapitałem.

NEOBUS – ZAKOPANE <> Warszawa/ Rzeszów

NEOBUS – Zakopane

Jeszcze w zeszłym roku Niebylecki przewoźnik zdawało się, że zatrzymał się w rozwoju po uruchomieniu linii N4 do Łodzi przez Kielce długo była cisza. Poza informacjami o promocjach, czy zakupach jakoś nic się nie działo, aż przyszedł 2020. Jako jedni z nielicznych kursowali, jak tylko się dało na trasach swoich trasach podczas lockdownu.

Neobus - Zakopane
NEOBUS – Zakopane

Sytuacja się odrobinę poprawiła, więc NEOBUS wznowił swoje połączenia. Przyszły wakacje i pierwsza niespodzianka. Linia N3 została przedłużona do z Wrocławia do Kołobrzegu. Linia pomimo niesprzyjających warunków, dość dobrze funkcjonowała (o ile możemy tak powiedzieć o przewozach w 2020 roku).

NEOBUS – Zakopane

Nadszedł październik i boom. Aż trzy nowe linie łączące Rzeszów, Kraków, Kielce, Radom z Zakopanem.

Neobus - Zakopane

Najnowsze linie Neobusa są liniami ekspresowymi i dzięki temu możemy szybko i wygodnie dojechać do stolicy Tatr w czasie konkurencyjnym do pociągu, a także mieszkańcy Zakopanego zyskali wygodne i szybkie połączenie do Rzeszowa, czy Medyki (wygodna przesiadka w Rzeszowie) a także w Bieszczady.

Ceny biletów zaczynają sie od złotówki, jednak na chwilę obecną najtańsze bilety jakie, znalazłem, są od 10 zł z Zakopanego do Warszawy, co jest bardzo atrakcyjną kwotą. Patrząc na dotychczasową politykę cenową przewoźnika i stosowane taryfy dynamiczne będzie to atrakcyjne cenowo połączenie Rzeszowa z Zakopanem i Warszawy, oraz Kielc i Radomia.

Do obsługi tych połączeń przewoźnik (w tych trudnych czasach) zakupił nowe autobusy, które będzie można spotkać na tej trasie.

NeoBus - Zakopane
Neobus – Zakopane źródło NEOBUS POLSKA
Neobus - Zakopane źródło NEOBUS POLSKA
Neobus – Zakopane źródło NEOBUS POLSKA
Neobus - Zakopane źródło NEOBUS POLSKA
Neobus – Zakopane źródło NEOBUS POLSKA

Flotę zasiliły całkiem nowe prosto z fabryki trzy autobusy VDL Futura, a dokładnie VDL FHD2 148, czyli 15- metrowe wysokopokładowe autobusy. Autobusy te są wyposażone w:

  • Toaletę
  • Wi Fi
  • Gniazdka 230V
  • klimatyzację
  • Fotele uchylno-rozsuwalne

Ponadto na pokładzie na pasażerów czeka woda mineralna.

Bilety do u kierowcy (gdzie zapłacicie kartą), w kasach biletowych oraz agencjach, a także co polecam na stronie internetowej www.neobus.pl, a także na stronie www.zdo.pl, oraz polonuspartner.pl

O tym jak się podróżuje NeoBusem, miałem okazję, nie jeden raz się przekonać, a moje odczucia opisałem tutaj -> NeoBus Polska – porzuć samochód …

Obecnie żyjemy w czasie kiedy panuje pandemia i transport zbiorowy, jest traktowany w Polsce jako wróg publiczny numer jeden. Codziennie słyszymy i czytamy, jak to źle się dzieje i jak to ludzie zarażają się tylko w restauracjach, na basenach, klubach fitness, czy autobusach. A tak naprawdę wszystkie te branże są obwarowane taką ilością obostrzeń i wymagań, że stały się najbezpieczniejszymi miejscami.

W przypadku autobusów NeoBusa stosowana jest nowoczesna metoda dezynfekcji autobusów, ponadto po każdym kursie są odkażane i czyszczone. Zobaczcie jak firma dba o bezpieczeństwo swoich pasażerów:

Ale to nie tylko. Od niedawna stosują także innowacyjny system odkażania Desmed

Jak widzicie przewoźnik, szczególnie wziął sobie do serca bezpieczeństwo i zdrowie pasażerów, jak i swoich pracowników i ich rodzin. Tak postępują praktycznie wszyscy przewoźnicy łącznie z komunikacją miejską. Dodatkowo chciałbym przypomnieć, że przewoźnicy w tym NeoBus inwestują w nowoczesny tabor, a co za tym idzie, autobusy posiadają nowoczesne systemy filtrowania powietrza, w tym używanie filtrów z aktywnym węglem i jonami srebra, które mają właściwości antybakteryjne i anty wirusowe. Układ wentylacyjny wymienia całkowicie powietrze w pojeździe co 2 – 4 minuty. Obiegi są zablokowane w taki sposób, by cały czas było dostarczane świeże powietrze.

Zachęcam do skorzystania z nowej oferty na trasach:

N6 Warszawa <> Zakopane przez Kraków, Kielce, Radom
N7 Warszawa <> Rzeszów przez Radom, Kielce Kraków
N8 Rzeszów <> Zakopane przez Kraków

Zapraszam do obserwowanie naszych profili:

Polecamy także nasz newsletter

Pozdrawiam i zapraszam na pokład NeoBus Polska
Do zobaczenia w trasie
Stanisław

Podobne Wpisy

Zmiana strony Polskiego Busa …

DJ Czas

Promocja PolskiegoBusa

Okazje Podróżnika

Co będzie z Polskim Busem dalej pod Flixem

Okazje Podróżnika