Image default
AktualnościAutobusowi

Wakacje 2017 – przewoźnicy autobusowi

Nasz tegoroczny wpis o trasach wakacyjnych podzielimy na kilka części. W pierwszej kolejności zapraszamy do zapoznania się z ofertą przewoźników autokarowych. Zapraszamy do lektury…

Jak co roku przewoźnicy czekają z utęsknieniem sezonu wakacyjnego, by móc nas pasażerów wygodnie i szybko przetransportować do miejsc, gdzie spędzimy nasz urlop. Ten rok, jak i ubiegłe mają sporo nowości. My staraliśmy się zebrać jak najwięcej informacji dla Was i przedstawić gdzie i z kim dojedziecie w tym roku. Zanim zaczniemy, to postaramy się wam krótko podpowiedzieć, gdzie warto się wybrać.

O tym, jak wiele fajnych miejsc mamy w Polsce do spędzania wypoczynku powstało wiele wpisów. My staramy się pokazywać Wam w ramach naszych możliwości jak najwięcej z nich. Mamy sporo materiałów, które czekają na publikację i niebawem się pojawią. Zanim przejdziemy dalej, chcielibyśmy, abyście zobaczyli ten filmik. Autorem jego jest Michał Sadowski człowiek orkiestra założyciel Brand 24, podróżnik (odkrywca nieznanych miejsc w Polsce i nie tylko), frontman w zespole Band24, oraz człowiek o wielkim sercu i miłośnik kebabów. Gdziekolwiek się nie uda zawsze ma ze sobą zestaw foto- video. Zresztą sami zobaczcie.

Kolejnym filmikiem, jaki chcemy Wam pokazać to film autorstwa Bogacewicz film studio. Także tutaj zobaczycie piękno naszego kraju i może zainspiruje Was do odwiedzin tych miejsc.

Jak widzicie, można znaleźć wiele inspiracji do podróży. Poniżej najpopularniejsze kierunki wyjazdów w Polsce

Bałtyk

Ponoć nasze plaże są jednymi z najpiękniejszych na świecie, tak przynajmniej można wywnioskować z opisów w różnych mediach. Nie ma jednak co z nimi dyskutować, gdyż nasza cześć Morza Bałtyckiego ma naprawdę zróżnicowaną linię brzegową oraz wiele ciekawych miejsc do spędzania wolnego czasu.

My jak na razie opisaliśmy Gdańsk -> One day in Gdańsk

Trójmiejskie plaże, zabytki, muzea oraz centra nauki i parki są chętnie odwiedzane przez turystów. My polecamy, byście się udali do Centrum Hewelianum, Europejskiego Centrum Solidarności czy Muzeum II Wojny Światowej. Udając się na zachód od Trójmiasta, dotrzemy do Łeby i Słowińskiego Parku Narodowego z pięknymi wydmami, Możemy się także wybrać na półwysep Helski, gdzie jadąc koleją, możemy napotkać na takie widoki (także jadąć autobusem)

Ustka, Słupsk, Kołobrzeg, Mielno, Międzyzdroje to tylko kilka miejscowości nad naszym morzem gdzie można wypocząć coś zobaczyć. Wchód czy zachód słońca widziany z plaży ma coś w sobie magicznego. Za chwilę poznacie przewoźników, którzy Was dowiozą nad nasz morze.

Mazury

Także pojezierze Mazurskie jest jednym z tych miejsc w Polsce, do którego udajemy się wypoczywać. Jedne z nielicznych miejsc w Europie, gdzie mamy jeszcze dzikie jeziora, na których można uprawiać sporty wodne. Są miejsca na Mazurach, gdzie uciekniemy od tłumów i hałasu. Gdzie można dotrzeć tylko łodziami żaglowymi. Kanał Elbląski, kanały na jeziorach mazurskich to miejsca, gdzie znajdziemy wiele ciekawych miejsc historycznych. W Giżycku jest bodajże ostatni czynny most obrotowy na kanale Giżyckim, tutaj także można jeszcze zwiedzić twierdzę Boyen. Na Mazurach znajdziemy jeszcze wiele ciekawych miejsc jak bunkry dowództwa Wermachtu w Mamerkach. Sami zobaczcie na filmiku o mazurach pana Daniela Truszkowskiego

Góry

W naszym kraju także mamy piękne masywy górskie. Najpopularniejsze są Tatry, ale także Pieniny pisaliśmy o tym, co można tutaj robić -> 10 rzeczy które musisz zobaczyć w PieninachZabraliśmy was na szczyt Sokolicy czy na Trzy Korony. Poszliśmy razem spacerem przez Przełom Dunajca, czy spływ Dunajcem. Bieszczady, Góry Stołowe, Beskid Żywiecki oraz inne zapraszają do korzystania z ich uroków. Tutaj możemy wypoczywać nad wodą, na rowerach (liczne ścieżki rowerowe) czy spacerować do woli. Na filmiku Karkonoskiego Parku Narodowego zobaczycie piękno Karkonoszy.

Ok. Tyle tytułem wstępu, zaczynamy

Z kim na wakacje 2017

Z tymi przewoźnikami dotrzecie do praktycznie każdego zakątka Polski.

Zapraszamy do dalszej lektury. Zaczynamy od Gorlickiego Voyagera, który w tym sezonie… a nie nie zdradzimy teraz zapraszamy dalej.

Początek <..> następna strona

Podobne Wpisy

Don Vito podróżnik …

DJ Czas

Wakacje 2016 nowości

DJ Czas

Xiaomi Mi 11 lite 5G

DJ Czas