Image default
TabletyTechnologia

Huwaei Media Pad M2 – przyjaciel w podróży

Jakiś czas temu pisałem o czytnikach e-booków. Dziś chciałbym Wam przedstawić urządzenie, które pomoże przetrwać nie pogodę i pozwoli na wygodny kontakt ze znajomymi. Zapraszam do lektury recenzji Huawei Media Pad2…

Na pewno nie jeden raz mieliście tak jak ja różne przygody podczas wypraw. Nie zawsze po dotarciu na miejsce jest pogoda taka, jaką byśmy chcieli. Posiadacze dzieci wiedzą, co to oznacza, gdy dziecko się nudzi z powodu niekorzystnych splotów wydarzeń. Z pomocą przychodzi nam firma Huawei, która ma w swoim portfolio tablet Huawei Media Pad M2.

Wygląd

Media Pad M2 jest eleganckim smukłym 10-calowym tabletem. Patrząc na to, gdzie jest siedziba firmy i gdzie jest produkowany, to możemy przeżyć szok. Tablet jest naprawdę dobrze wykonany. Huawei po raz kolejny pokazał, jak powinno wyglądać połączenie aluminium i szkła. Przód tabletu jest pozbawiony jakichkolwiek zbędnych elementów.

10-calowy ekran ma odpowiedniej wielkości ramki, które pozwalają na wygodny chwyt urządzenia. Dzięki temu, że nie są byt cienkie, ludzie posiadający większe dłonie będą cieszyli się z pełnego obszaru roboczego niczym niezasłoniętego. Docenią to wszyscy, którzy lubią czytać książki na urządzeniach przenośnych. O ile w telefonie walczy się, by ekran był jak największy i ramki jak najcieńsze, to tutaj jest według mnie bardzo dobry kompromis. Miałem urządzenie innego producenta, gdzie rami były cieńsze, to wiele razy podczas drogi przypadkowe dotknięcia obszaru roboczego, rozpraszały mnie i denerwowały. Tutaj nie miałem żadnych problemów z pracą, czy czytaniem podczas jazdy autobusem. Na dole przedniego panelu pośrodku mamy czytnik linii papilarnych.

Czytnik ten jest także gładzikiem wyposażonym w kilka funkcji, jak np. cofnij, zamknij aplikację itp. Huawei doprowadził do perfekcji działanie tego czytnika. Bardzo szybkie odczytywanie linii papilarnych powoduje, że to zabezpieczenie nie denerwuje, a przyjemnie i płynnie się z niego korzysta, a poczucie bezpieczeństwa danych jest dodatkowym źródłem komfortu użytkowania. Na górze znajdziemy aparat fotograficzny.

To tyle, jeśli chodzi o front urządzenia.

Na prawej krawędzi urządzenia na górnej jej części znajdziemy przyciski głośności oraz przycisk wzbudzania i blokady, który także jest włącznikiem.

Górna krawędź została wyposażona z prawej strony w wyjście głośników oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm. maskownica głośników jest po obu stronach górnej i dolnej krawędzi, o tym, dlaczego tak jest, napiszę później. My przechodzimy na lewą krawędź urządzenia, gdzie mieszczą się tacki sim i microSD, oraz gniazdo ładowania microUSB.

Obróćmy nasze urządzenie i zobaczmy, co skrywa z tyłu.

Z tyłu mamy aluminiową pokrywę urządzenia oraz listwę z aparatem fotograficznym i diodą doświetlającą. Pośrodku jak widzicie logo firmy oraz logo Harman/ Kardon, który stworzył audio tego tabletu. Tak o to prezentuje się tablet.

Chcesz wiedzieć, co ma w środku i jakie zdjęcia robi? Zapraszam do dalszej lektury.

wygląd <..> wnętrze

Podobne Wpisy

Monitoring osobisty czyli kilka słów o kamerkach

DJ Czas

Saramonic Blink Me B2 test… Czy mikrofon musi być NUDNY?

DJ Czas

Mój nowy przyjaciel w dalekiej podróży czyli czytnik e-booków

DJ Czas