Image default
Tablety Technologia

Huwaei Media Pad M2 – przyjaciel w podróży

Podsumowanie

Produkty z napisem Made in China do dziś pozostawiają wiele do życzenia w wielu przypadkach, ale nie możemy uogólniać, że wszystko z tego kraju to dziadostwo. Huawei pokazuje, że można robić naprawdę dobry sprzęt i w ciągu ostatnich lat pokazał naprawdę wielki skok jakościowy. Urządzenia tego producenta doskonale udowadniają, że należy się z nim liczyć. Każda ich nowa premiera podnosi poprzeczkę. Inżynierowie z Shenzhen (siedziba Huawei) udowodnili, że produkty z ich desek kreślarskich mogą podbić rynek i tak się dzieje. Huawei w tej chwili z hukiem wszedł do wielkiej piątki producentów elektroniki mobilnej.

Huawei Media Pad M2 jest naprawdę ciekawą propozycją dla ludzi aktywnych i lubiących podróże. Jego niewielka waga oraz wymiary powodują, że zmieści się w każdym plecaku, torebce czy walizeczce. Nie zabierze miejsca, a w sytuacji kryzysowej i nie tylko będzie jak znalazł. Ja ze swoim testowym urządzeniem nie mogłem się rozstać. Naprawdę dobrze mi się na nim pracowało, czytało, oglądało. Do tego podczas testów sporadycznie uruchamiałem komputer. Wszystko miałem w tym urządzeniu. Powstało kilka wpisów na stronach na nim, obróbka zdjęć i inne. Myślami jestem już przy następnej generacji, która miała swoją premierę niedawno.

Obecnie tablet ten można kupić w naprawdę dobrych pieniądzach, dzięki temu, że jest już nowa generacja, możemy sporo zaoszczędzić. Mimo tego model ten doskonale sobie poradzi przez najbliższe kilka lat. Użyte komponenty są na tyle mocne, że nawet przyszłe aplikacje powinny działać bez największego problemu.

Polecam to naprawdę fajny towarzysz w dłuższych wyjazdach i nie tylko.
Stanisław | Okazje Podróżnika

Podobne Wpisy

LG G6 czy coś więcej nam potrzeba?

DJ Czas

Mój nowy przyjaciel w dalekiej podróży czyli czytnik e-booków

DJ Czas

Panasonic G7 aparat który lubi podróżować

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Dokąd by tu pojechać…

Cały czas się zastanawiam, gdzie by tu pojechać, co wam pokazać, gdzie was zabrać ze sobą drodzy czytelnicy. Zastanawiam się...

Inter Przemyśl — Poznań.

To kolejna trasa dalekobieżna, a raczej przedłużenie istniejącego już połączenia na trasie Katowice — Przemyśl. Zapraszamy po więcej informacji.

Zamknij