Image default
Tablety Technologia

Huwaei Media Pad M2 – przyjaciel w podróży

Podsumowanie

Produkty z napisem Made in China do dziś pozostawiają wiele do życzenia w wielu przypadkach, ale nie możemy uogólniać, że wszystko z tego kraju to dziadostwo. Huawei pokazuje, że można robić naprawdę dobry sprzęt i w ciągu ostatnich lat pokazał naprawdę wielki skok jakościowy. Urządzenia tego producenta doskonale udowadniają, że należy się z nim liczyć. Każda ich nowa premiera podnosi poprzeczkę. Inżynierowie z Shenzhen (siedziba Huawei) udowodnili, że produkty z ich desek kreślarskich mogą podbić rynek i tak się dzieje. Huawei w tej chwili z hukiem wszedł do wielkiej piątki producentów elektroniki mobilnej.

Huawei Media Pad M2 jest naprawdę ciekawą propozycją dla ludzi aktywnych i lubiących podróże. Jego niewielka waga oraz wymiary powodują, że zmieści się w każdym plecaku, torebce czy walizeczce. Nie zabierze miejsca, a w sytuacji kryzysowej i nie tylko będzie jak znalazł. Ja ze swoim testowym urządzeniem nie mogłem się rozstać. Naprawdę dobrze mi się na nim pracowało, czytało, oglądało. Do tego podczas testów sporadycznie uruchamiałem komputer. Wszystko miałem w tym urządzeniu. Powstało kilka wpisów na stronach na nim, obróbka zdjęć i inne. Myślami jestem już przy następnej generacji, która miała swoją premierę niedawno.

Obecnie tablet ten można kupić w naprawdę dobrych pieniądzach, dzięki temu, że jest już nowa generacja, możemy sporo zaoszczędzić. Mimo tego model ten doskonale sobie poradzi przez najbliższe kilka lat. Użyte komponenty są na tyle mocne, że nawet przyszłe aplikacje powinny działać bez największego problemu.

Polecam to naprawdę fajny towarzysz w dłuższych wyjazdach i nie tylko.
Stanisław | Okazje Podróżnika

Podobne Wpisy

Mój nowy przyjaciel w dalekiej podróży czyli czytnik e-booków

DJ Czas

Huawei Nova – średniak z ambicjami…

DJ Czas

Monitoring osobisty czyli kilka słów o kamerkach

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Nowy przystanek i nowa pula biletów Polskiego Busa

Wczoraj na trasie Warszawa - Budapeszt pojawił się nowy przystanek, a dziś Polski Bus otworzył kalendarze i pojawiła się pula...

Żyjąca stal czyli Parowozy pod pełną parą

Nie ma nic piękniejszego jak widok parowozu podczas jazdy. Pociągi Retro coraz częściej wyjeżdżają na szlaki, a po krótkiej przerwie...

Zamknij