Image default
Aktualności Polski Bus

Nowy kraj nowe miasta w siatce połączeń…

Polskiego Busa. Dziś własnie została ogłoszona najnowsza współpraca. Zapraszamy po szczegóły…

Dziś na maila wpadła taka właśnie informacja

Białoruś na platformie PolskiBus.com
Nowa międzynarodowa linia we współpracy z Visit Tour!

 

  • Nowa linia na Białoruś w ramach współpracy z Visit Tour
  • Pasażerowie zyskują możliwość podróży do Mińska i Brześcia
  • Bilety są już dostępne w sprzedaży, a pierwsze kurs rozpoczną się już 8 czerwca

 

Nowe międzynarodowa linia na platformie PolskiBus.com! W ramach współpracy z firmą Visit Tour, do siatki połączeń PolskiBus.com dołącza Białoruś. Dzięki nowym połączeniom Pasażerowie z Katowic, Krakowa, Warszawy i Białej Podlaskiej zyskują możliwość podróży do dwóch białoruskich miast – Mińska oraz Brześcia. Pierwsze kursy ruszą 8 czerwca, a bilety są już dostępne na stronie www.polskibus.com.

 

Kierunki zagraniczne, zarówno te południowe, jak i te na wschód, cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlatego z radością ogłaszam wprowadzenie nowej trasy międzynarodowej do siatki połączeń PolskiBus.com. Współpraca z przewoźnikiem Visit Tour zaowocowała możliwością odbycia komfortowej podróży na Białoruś. Kierunek ten nie jest jeszcze zbyt dobrze znany, jednak zapewniam, że warto go sprawdzić w nadchodzących, letnich miesiącach. Zachęcam do rezerwowania wyjazdów na naszej stronie internetowej już dziś! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Z uwagi na charakter pozwolenia, podróż linią VT1 będzie możliwa wyłącznie na odcinkach międzynarodowych. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest pod adresem: https://visit-tour.by/raspisanie.

 

Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Visit Tour, składającą się z wysokiej jakości autokarów marki MAN oraz Neoplan, wyposażonych w komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi, Wi-Fi, gniazdka elektryczne i USB oraz klimatyzację. Klienci będą wpuszczani na pokład na podstawie wydrukowanego e-biletu firmy  PolskiBus.com. Pasażerowie zobowiązani są do posiadania paszportu oraz dokumentu (wiza) uprawniającego do wjazdu na terytorium Białorusi czy z Białorusi do strefy Schengen.  W trakcie przejazdu Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Visit Tour, który dostępny jest pod adresem https://visit-tour.by/warunki

 

Siatka dostępnych połączeń cały czas się rozwija. Polski Bus dostrzega aktualne trendy rynkowe i wykorzystuje to w swojej polityce transportowej.

Tak o to w ten sposób Mieszkańcy Katowic, Krakowa, Warszawy i Bielska Podlaskiego będą mogli dotrzeć wygodnie do Mińska i Brześcia.

Pierwsze ruszają już 8 czerwca, ale uwaga kursy nie są codzienne.

Zapraszamy na Białoruś z Polskim Busem i

Polecamy waszej uwadze
Ekipa Okazji Podróżnika

 

Podobne Wpisy

Amber Fest 2019

DJ Czas

Jak zaplanować wymarzony wyjazd…

DJ Czas

Bilety za 1 zł jak to działa?

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Nowe linie od Voyagera

Od jakiegoś czasu krążyły w sieci plotki o nowych połączeniach Gorlickiego przewoźnika. Dziś już możemy wam przedstawić szczegółowe informacje o...

ETR 610, ED250, czyli po polsku Pendolino – nasz test redakcyjny

Miałem okazję ostatnio przejechać się najnowszym nabytkiem PKP Intercity. Potocznie mówi się o tym pociągu Pendolino, fachowo jest to ETR...

Zamknij