Image default
Aktualności Polski Bus

Nowy kraj nowe miasta w siatce połączeń…

Polskiego Busa. Dziś własnie została ogłoszona najnowsza współpraca. Zapraszamy po szczegóły…

Dziś na maila wpadła taka właśnie informacja

Białoruś na platformie PolskiBus.com
Nowa międzynarodowa linia we współpracy z Visit Tour!

 

  • Nowa linia na Białoruś w ramach współpracy z Visit Tour
  • Pasażerowie zyskują możliwość podróży do Mińska i Brześcia
  • Bilety są już dostępne w sprzedaży, a pierwsze kurs rozpoczną się już 8 czerwca

 

Nowe międzynarodowa linia na platformie PolskiBus.com! W ramach współpracy z firmą Visit Tour, do siatki połączeń PolskiBus.com dołącza Białoruś. Dzięki nowym połączeniom Pasażerowie z Katowic, Krakowa, Warszawy i Białej Podlaskiej zyskują możliwość podróży do dwóch białoruskich miast – Mińska oraz Brześcia. Pierwsze kursy ruszą 8 czerwca, a bilety są już dostępne na stronie www.polskibus.com.

 

Kierunki zagraniczne, zarówno te południowe, jak i te na wschód, cieszą się niesłabnącą popularnością. Dlatego z radością ogłaszam wprowadzenie nowej trasy międzynarodowej do siatki połączeń PolskiBus.com. Współpraca z przewoźnikiem Visit Tour zaowocowała możliwością odbycia komfortowej podróży na Białoruś. Kierunek ten nie jest jeszcze zbyt dobrze znany, jednak zapewniam, że warto go sprawdzić w nadchodzących, letnich miesiącach. Zachęcam do rezerwowania wyjazdów na naszej stronie internetowej już dziś! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Z uwagi na charakter pozwolenia, podróż linią VT1 będzie możliwa wyłącznie na odcinkach międzynarodowych. Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest pod adresem: https://visit-tour.by/raspisanie.

 

Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Visit Tour, składającą się z wysokiej jakości autokarów marki MAN oraz Neoplan, wyposażonych w komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi, Wi-Fi, gniazdka elektryczne i USB oraz klimatyzację. Klienci będą wpuszczani na pokład na podstawie wydrukowanego e-biletu firmy  PolskiBus.com. Pasażerowie zobowiązani są do posiadania paszportu oraz dokumentu (wiza) uprawniającego do wjazdu na terytorium Białorusi czy z Białorusi do strefy Schengen.  W trakcie przejazdu Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Visit Tour, który dostępny jest pod adresem https://visit-tour.by/warunki

 

Siatka dostępnych połączeń cały czas się rozwija. Polski Bus dostrzega aktualne trendy rynkowe i wykorzystuje to w swojej polityce transportowej.

Tak o to w ten sposób Mieszkańcy Katowic, Krakowa, Warszawy i Bielska Podlaskiego będą mogli dotrzeć wygodnie do Mińska i Brześcia.

Pierwsze ruszają już 8 czerwca, ale uwaga kursy nie są codzienne.

Zapraszamy na Białoruś z Polskim Busem i

Polecamy waszej uwadze
Ekipa Okazji Podróżnika

 

Podobne Wpisy

LEO Express Kraków <> Praga?

Okazje Podróżnika

Polonusem po Polsce

DJ Czas

Jedziemy na wycieczkę co zabrać ze sobą?

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Gorlice <> Kołobrzeg czyli …

relacja z wyprawy nad morze nowym połączeniem Voyagera. Zapraszam do lektury...

Ekspres Intercity Premium czyli Pendolino

Pierwotnie ten tekst miał się ukazać przed oficjalnym uruchomieniem nowego rozkładu jazdy, ale brak czasu spowodował że dopiero teraz sie...

Zamknij