Image default
Polski Bus Promocje

Promocja PolskiegoBusa

Dziś wpadła kolejna promocja od Polskiego Busa. Zapraszamy po szczegóły…

Od dziś do do 28 maja można kupić bilety za 19 zł z Krakowa do Berlina, Budapesztu, Pragi, Wiednia. O to szczegóły z notki prasowej:

Pogoda za oknem nareszcie wskazuje na to, że lato zbliża się wielkimi krokami. Najbliższe tygodnie są najlepszym czasem na wyjazdy – możecie poczuć wakacyjną aurę jeszcze zanim sezon rozpocznie się na dobre. A my postanowiliśmy ułatwić Wam decyzję o urlopie i właśnie uruchomiliśmy kolejną promocję na www.polskibus.com!

Tym razem zapraszamy Was w podróż z Krakowa do:

 

  • Berlina,
  • Pragi,
  • Budapesztu
  • lub Wiednia

w wyjątkowej cenie 18 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Bilety objęte promocją czekają na Was na wszystkich kursach w obie strony w dniach od poniedziałku, 29 maja do środy, 7 czerwca włącznie. Znajdziecie je po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego: MAJ w naszej wyszukiwarce połączeń. Czas na rezerwację wyjazdów trwa do niedzieli, 28 maja, ale nie zapominajcie, że pula biletów za 18 złotych jest ograniczona i może wyczerpać się wcześniej.

WAŻNE INFO
Odjazdy międzynarodowe PolskiegoBusa z Krakowa odbywają się ze stanowisk G13-G15

Łapcie póki są

Polecamy
Ekipa Okazje Podróżnika

 

Podobne Wpisy

Jesienna Pula za 1 zł od PolskiBus

DJ Czas

Masz piątaka – jedziesz z Polskim Busem Warszawa – Katowice

DJ Czas

Nowy kraj nowe miasta w siatce połączeń…

Okazje Podróżnika
Przeczytaj inne:
X Małopolski Piknik Lotniczy

W ostatni weekend na lotnisku przylegającym do krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego odbył się jubileuszowy, dziesiąty już Małopolski Piknik Lotniczy. Cykliczna...

Król jest jeden i to on zapoczątkował wszelkie rewolucje, czyli PolskiBus – pogromca bylejakości!

W czerwcu 2011 roku na polskich drogach zaczęła się prawdziwa rewolucja. Na rynek wkroczył z wielkim hukiem PolskiBus. Od samego...

Zamknij