Image default
AutobusowiPKS PolonusPrzewoźnicy

Wakacyjne linie Polonusa

Jak co roku PKS Polonus uruchamia sezonowe połączenia. Także i w tym roku zaprasza Was do wielu wakacyjnych kurortów. Zapraszamy po kilka szczegółów…Tak samo, jak w ubiegłych latach PKS Polonus dowiezie Was w wakacje z Warszawy do najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych, takich jak:

  • Nad morze do: Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Władysławowo, Mielno, Darłowo, Darłówko, Łeba
  • na Mazury: Giżycko, Mikołajki
  • w góry: Krynica-Zdrój, Szczawnica
    Kursy w ramach tych linii są wykonywane komfortowymi autokarami wyposażonymi w WiFi, Toaletę, fotele rozsuwano odchylane, gniazdka 230 V, klimatyzację.

O tym, jak się podróżuje Polonusem, pisaliśmy tutaj -> Test PKS Polonus 

Nowa pula biletów zaczynających się od 5 zł jest już w systemach rezerwacyjnych www.pkspolonus.pl, www.dworzconline.pl, www.polskibus.com

Poniżej notka prasowa:

… Już teraz na platformie PolskiBus.com dostępnych jest aż 5 nowych linii PKS Polonus łączących Warszawę ze znanymi nadmorskimi, mazurskimi i górskimi miejscowościami, takimi jak: Krynica Morska, Jastrzębia Góra, Karwia, Dębki, Władysławowo, Mielno, Darłowo, Darłówko oraz Giżycko i Mikołajki czy Krynica-Zdrój. Jest to idealna propozycja dla wszystkich pasażerów, którzy nie zaplanowali jeszcze wakacyjnych wyjazdów.

Z przyjemnością spełniamy życzenia naszych pasażerów wprowadzając do oferty wakacyjne linie do niezwykle popularnych nadmorskich i mazurskich kurortów. Jest to możliwe dzięki kolejnemu etapowi współpracy z naszym partnerem PKS Polonus. Nowa propozycja obejmuje aż 21 miast z 3 najbardziej uczęszczanych regionów w sezonie letnim, także zachęcam do rezerwacji biletów w atrakcyjnych cenach na www.polskibus.com! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Poszerzanie oferty sprzedażowej na partnerskiej platformie PolskiBus.com o ofertę kursów sezonowych to kolejny krok PKS Polonus w kierunku osób podróżujących przede wszystkim po Polsce. W ramach współpracy udostępniamy najpopularniejsze kierunki wakacyjnych podróży i to od razu aż w 120-dniowej przedsprzedaży, co pozwala na zakup biletów z terminem realizacji do końca sierpnia 2017 roku – mówi Maciej Acedański, prezes zarządu PKS Polonus.

Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości
e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów PKS Polonus: http://pkspolonus.pl/regulaminy/przewozow.

To nie koniec wiadomości.

Dziś Polonus pokazał autobusy, które będą obsługiwały połączenie Warszawa — Lublin pisaliśmy o tym połączeniu tutaj -> Nowe linie od PKS Polonus

Nowe ekspresowe połączenia ruszają od 26.05.2017r, a ceny biletów od 10zł.
To jednak nie koniec nowości od PKS Polonus, wkrótce będziemy mieli kolejne info dla was o nowej trasie.

Zapraszamy na pokład.
Ekipa Okazji Podróżnika

 

Podobne Wpisy

Lux Express – rewolucja na rynku przewozów w Polsce. Nasz test redakcyjny

DJ Czas

Nowe otwarcie Polskiego Busa…

DJ Czas

Kolejna nocna promocja od Lux Express

DJ Czas