Image default
Promocje

50% Zwrotu za bilet kolejowy?

Tak, nowa promocja od KOLEO. Zapraszamy po szczegóły …

Własnie wystartowała promocja organizowana przez KOLEO i Blika. Poniżej macie informację prasową:

BLIK i jest. Połowa ceny biletu kolejowego trafia z powrotem do pasażera!

Promocja dla klientów KOLEO! Każdy podróżny, który kupi bilet kolejowy, używając systemu płatności mobilnych BLIK dostanie zwrot 50 procent  wartości biletu.
W jaki sposób zapłacić w KOLEO za bilet kolejowy BLIKIEM i dostać zwrot połowy  wartości biletu?

 

To bardzo proste – w aplikacji KOLEO wystarczy znaleźć odpowiednie połączenie, a podczas dokonywania płatności wybrać BLIKA. Po podróży, na konto KOLEO pasażera trafi kwota równa połowie wartości kupionego biletu. Za te pieniądze  można kupić  bilety na kolejny pociąg. Jeżeli  ktoś jeździ często tą samą  trasą i zapłaci za bilet BLIKIEM, to co trzecia jego podróż będzie bezpłatna!

 

KOLEO – najłatwiejszy sposób, by kupić bilet kolejowy

 

KOLEO jest jedynym systemem w Polsce, który pozwala na zakup  biletów kolejowych wielu przewoźników w  transakcji. KOLEO, dzięki pełnemu rozkładowi jazdy, pozwala na zaplanowanie podróży koleją nawet
z przesiadkami. Rodzima technologia gwarantuje pasażerowi zakup biletu w najlepszej cenie i pozwala znaleźć i skorzystać ze wszystkich promocji, ulg i specjalnych ofert.

 

BLIK i największe polskie banki

 

BLIK jest systemem płatności mobilnych w Polsce. Został uruchomiony
w lutym 2015 roku i korzysta z niego w tej chwili ponad 3,5 miliona klientów Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (oraz Orange Finanse), PKO Banku Polskiego (oraz Inteligo), Getin Noble Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. Od momentu, gdy system został uruchomiony dokonano nim ponad 10 milionów transakcji. BLIKIEM można płacić w ponad 180 tysiącach terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach usługowych oraz niemal we wszystkich polskich sklepach internetowych (także błyskawiczną metodą „jednego kliknięcia”) za pośrednictwem działających w Polsce agentów rozliczeniowych i integratorów płatności. BLIK to także wygodna i bezpieczna wypłata gotówki z większości, czyli około 15 tysięcy bankomatów oraz płatności bezpośrednio na numer telefonu w usłudze P2P (w tej chwili jest to możliwe w ING Banku Śląskim, Banku Millennium, Banku Zachodnim WBK, mBanku i PKO Banku Polskim)

Nasz Komentarz do promocji:

Promocja trwa od 25 kwietnia do 25 maja 2017 roku. Niestety tak to w życiu bywa, że wszystko ma swoje zasady. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem, by nie było później pretensji, że coś nie wiedzieliśmy. My znaleźliśmy w nim taki zapis.

1. W Promocji przewidziano nagrody pieniężne w wysokości 50% (jednak nie więcej niż 15 zł zwrotu od każdej jednej transakcji i nie więcej niż 50 zł zwrotu na jedno konto KOLEO) wartości każdej zaksięgowanej transakcji bezgotówkowej dokonanej przez Uczestnika na stronie https://koleo.pl lub przez aplikację KOLEO przy użyciu systemu płatności mobilnych BLIK

Czyli wedle tego zapisu możemy pojechać, np. w jedną stronę kupując bilet wartości 30 zł, z tej transakcji wraca do nas 15 zł, bilet powrotny kupujemy i znów wraca do nas 15 zł. Jednak musimy pamiętać, że nasze konto na KOLEO ma limit zwrotu 50 zł. Wykonując przejazd Tam i z Powrotem za 60 zł zwrotu mamy 30 zł i do naszej dyspozycji zostaje nam 20 zł i tu możemy wybrać się np. za 20 zł w jedną stronę. I tak dzięki 50% zwrotowi mamy co trzeci bilet gratis. Pamiętajmy o jednym, maksymalnie KOLEO i BLIK zwrócą nam 50 zł. Jak sobie rozłożymy tę kwotę, należy tylko i wyłącznie do nas.

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie na KOLEO.pl oraz poprzez aplikację link do niej ->Aplikacja KOLEO na system android.

Promocja może zostać przedłużona. Kupując przez aplikację, czy stronę nie musicie się martwić, którego przewoźnika wybrać. Promocja ta obejmuje wszystkich przewoźników, którzy sprzedają bilety poprzez serwis KOLEO.

Tutaj macie link do informacji o promocji na stronie KOLEO -> Promocja 50% ceny z BLIKIEM
link do regulaminu -> Regulamin promocji

Zapraszamy do skorzystania z promocji KOLEO i BLIK zawsze to kolejna okazja, by taniej wyruszyć w drogę.

Polecamy i pozdrawiamy
Ekipa Okazji Podróżnika.

 

Podobne Wpisy

Druga Edycja 5 Miast od Polskiego Busa

DJ Czas

Powrót Krakowskiej międzynarodówki …

Okazje Podróżnika

Promocja dla dwojga do Polskiego Busa

DJ Czas