Image default
Promocje

Łódzka Kolej Aglomeracyjna z biletami za 1 zł od…

Tak dobrze czytacie kolejnym przewoźnikiem kolejowym z biletami od 1 zł jest ŁKA. Zapraszamy po szczegóły…

Ten Łódzki przewoźnik samorządowy coraz śmielej sobie poczyna. Od startu w czerwcu 2014 roku cały czas dynamicznie się rozwija. Pasażerowie doceniają nowy tabor, dobrą politykę zarządzania rozkładem jazdy, oraz szereg udogodnień by podróż pociągami ŁKA był komfortowa i zachęcała do pozostawienia samochodów w domu.

Dziś wspólnie z Koleo uruchomiła promocję i bilety od 1 zł.

Bilety promocyjne dostępne są poprzez aplikację i swoim zasięgiem obejmują wszystkie połączenia realizowane przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną. Bilety dostępne są na codzienne pociągi jeżdżące w obrębie województwa Łódzkiego, ale także jest pula biletów na weekendowe pociągi jeżdżące na trasie Łódź – Warszawa.

Ile można zaoszczędzić kupują przez aplikację i stronę KOLEO?

Zapraszamy do tabelki poniżej

trasa cena podstawowa cena w promocji Ile oszczędzę?
Łódź – Łowicz 12 zł 1 zł 11 zł
Łódź – Kutno 13 zł 1 zł 12 zł
Łódź – Sieradz 14 zł 1 zł 13 zł
Łódź – Skierniewice 14 zł 1 zł 13 zł
Łódź – Warszawa 24 zł 1 zł 23 zł

 

Jak widzicie można zaoszczędzić nawet 23 zł na najdalszym kursie

Promocja zaczyna się od dziś czyli od 13 lutego 2017 roku i jest związana z przewiezieniem 5 milionowego pasażera. To naprawdę imponujący wynik.

Klika słów o ŁKA

Od samego początku istnienia czyli od 6 czerwca 2014 roku do dyspozycji pasażerów oddane zostały składy Stadler Flirt3. Na pokładzie pociągów pasażerowie mają do dyspozycji WiFi, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych, gniazdka 230V oraz wieszaki na rowery. Nowoczesne składy są na tyle bezawaryjne, że ŁKA od samego początku ma jeden z najwyższych wskaźników punktualności. Łódzki przewoźnik nie tylko wykonuje przejazdy związane z rozkładem jazdy, ale także wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu swoich klientów i organizuje wyjazdy np na różne ważne uroczystości i nie tylko. Wśród plotek dotyczących rozwoju mówi się o takich połączeniach jak Łódź Katowice, Kraków, Zakopane oraz sezonowym połączeniu nad morze. To są na tę chwilę nie potwierdzone plotki, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

KOLEO – gwarancja najlepszej ceny

KOLEO to system, który pozwala pasażerom na wygodne planowanie podróży i zakup wielu biletów kolejowych nawet z przesiadkami pomiędzy przewoźnikami. System działa na smartfonie i na komputerze. Jest też aplikacja, która pozwala znaleźć każde połączenie kolejowe i kupić bilet w 20 sekund. KOLEO to przede wszystkim prosta i intuicyjna obsługa, ogólnopolski rozkład jazdy PKP oraz ceny wszystkich biletów kolejowych jednym miejscu. Kupując swój bilet w KOLEO pasażer ma gwarancję najlepszej ceny – system nie pobiera żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.

W KOLEO można zapłacić za bilet kolejowy na 22 sposoby – szybkie przelewy, karty płatnicze, nowy ultraszybki BLIK, a nawet możliwość płatności gotówką­ na poczcie. KOLEO jest polską innowacyjną technologią najlepiej dostosowaną do wymagań i potrzeb polskich pasażerów

My nie długo przetestujemy dokładniej aplikacje KOLEO i pomożemy Wam w poruszaniu się po niej.

Pozdrawiamy
Ekipa Okazji Podróżnika

zdjęcie główne dzięki uprzejmości KOLEO

Podobne Wpisy

NEOBUS – Zakopane N6, N7, N8

DJ Czas

Promocja PolskiegoBusa

Okazje Podróżnika

Z Wispolem do Kołobrzegu

Okazje Podróżnika