Image default
Autobusowi Promocja PolskiBus Promocje

Krakowska Międzynarodówka od PolskiBus

Własnie wpadła kolejna odsłona cyklicznej promocji międzynarodowej z Krakowa od Bocianiego przewoźnika. Zapraszamy po garść szczegółów…

Pomimo tego, że za oknem zima, a wiosna jakoś nie kwapi się do przyjścia do nas, to może by wyruszyć w kierunku południa europy w jej poszukiwaniu. Kto wie może ktoś z Was drodzy czytelnicy namówi ją do przyjścia. Skoro o tym czytacie to znaczy, że jest do tego okazja od Polskiego Busa.

Zapraszamy z Krakowa do

  • Budapesztu 
  • Wiednia 
  • Pragi 

Bilety od 15 zł plus opłata rezerwacyjna 1 lub dwa złote w przypadku biletu łączonego
Sprzedaż od dziś 15.02.2017 do 22.02.2017
Podróż od 20.02.2017 do 2.03.2017

KOD PROMOCYJNY: 15PLN

A tak zachęca Was przewoźnik w swojej notce prasowej

– W Budapeszcie zimą warto odwiedzić miejskie termy i zaznać gorącej kąpieli pod gołym niebem. Najbardziej popularne są miejskie kompleksy Szechenyi oraz Lukacs, oferujące kilkanaście basenów (zarówno zadaszonych, jak i na powietrzu), SPA, szeroki wachlarz usług terapeutycznych i kosmetycznych czy… całonocne imprezy z muzyką elektroniczną, oświetlane przez dziesiątki kolorowych laserów!
– Wypad do Pragi tym razem polecamy przede wszystkim miłośnikom kultury XX wieku – w praskim Muzeum Narodowym czeka na Was ogromna wystawa Retro, prezentująca imponującą kolekcję mody i designu z minionych dekad. Praga to również dobry wybór, jeśli chcecie uniknąć tłumów – luty jest zwykle najspokojniejszym miesiącem w czeskiej stolicy!
– Luty w Wiedniu to czas słynnych wielkich bali, włoskich oper i celebrowania karnawału z pomocą pączków morelowo-rumowych, znanych jako Faschingskrapfen. Jeśli zjecie ich nieco za dużo, kalorie możecie spalić na godzinnej lekcji walca wiedeńskiego lub całodniowym szaleństwie w najstarszym europejskim parku rozrywki Prater!

Podobne Wpisy

Podróże łączone Polskiego Busa z BP Tour.

Okazje Podróżnika

Rusza nowa Trasa od LEO Express

DJ Czas

Tania majówka i wakacje od Polskiego Busa

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Vrbov mała miejscowość nie daleko granicy z Polską i parkiem wodnym

Nie daleko u podnóża Tatr na Słowacji leży niewielka miejscowość o nazwie Vrbov. Nie jest tak znana jak Poprad czy...

Do Zakopanego z Kolejami Małopolskimi

Połączenie, które uruchomiły Koleje Małopolskie w długi weekend majowy, okazało się wielkim sukcesem. Już dziś wiemy, że to nie była...

Zamknij