Image default
AktualnościAutobusowiPromocjeVoyager

Nowe linie Voyager-a w siatce połączeń Polskiego Busa

Stało się to, czego wszyscy oczekiwali. Dziś została uruchomiona sprzedaż nowych linii Voyagera w systemie rezerwacyjnym Polskiego Busa. Zapraszamy po szczegóły…

O nowych połączeniach pisaliśmy już wcześniej tutaj -> Nowe Linie od Voyagera. Dziś na naszego maila wpadła taka informacja od

2 nowe linie z Małopolski i Podkarpacia nad morze!
Nowości na platformie PolskiBus.com we współpracy z Voyager

 

 • 2 nowe trasy z Małopolski i Podkarpacia nad morze na platformie PolskiBus.com
 • W ofercie aż 23 miasta, w tym 2 zupełnie nowe lokalizacje
 • Sprzedaż biletów już ruszyła na podróże od 23 czerwca


Wakacyjne nowości od Voyagera dostępne na platformie PolskiBus.com! W ramach drugiego etapu współpracy do siatki połączeń PolskiBus.com dołączają dwie popularne linie, łączące Małopolskę i Podkarpacie z nadmorskimi kurortami. Dzięki nowej ofercie na platformę PolskiBus.com wchodzą aż 23 miasta, w tym dwa zupełnie nowe – Jasło i Sarbinowo. Bilety na podróże od 23 czerwca są już dostępne na www.PolskiBus.com.

W ramach linii V9 Krynica-Zdrój zostanie połączona z Ustką, przez: Nowy Sącz, Tarnów, Busko Zdrój, Kielce, Radom, Warszawę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz i Słupsk. Linia V10 natomiast zapewni mieszkańcom Gorlic połączenie z Kołobrzegiem, przez:  Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę, Koszalin, Mielno, Sarbinowo i Ustronie Morskie.

Świetnie układająca się współpraca z największym małopolskim przewoźnikiem Voyager, zaowocowała kolejną nowością na platformie PolskiBus.com. Jest to fantastyczna wiadomość szczególnie teraz, kiedy większość osób planuje wakacje. Górskie miejscowości zostały połączone z nadmorskimi, co jest rewelacyjną propozycją dla mieszkańców aż 23 miast. Gorąco zachęcam do rezerwowania wakacyjnych wyjazdów na stronie www.PolskiBus.com. –  mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Połączenia będą realizowane przez wysokiej jakości autokary Setra i Mercedes. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży obowiązywać będzie regulamin przewozów Voyager Transport, który dostępny jest pod adresem: http://www.voyager-transport.pl/pl/strefa-pasazera/regulaminy/regulamin-ogolny.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

 

Jak widać, współpraca Voyagera z Polskim Busem rozkręca się i nabiera tempa. Miło jest nam zakomunikować ten fakt. Przypominamy trasy dalekobieżne, jakie obsługuje Voyager.

 • Gorlice <> Kołobrzeg przez: Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę (przystanki Metro Wilanowska, Plac Defilad oraz Metro Młociny), Koszalin, Mielno, Sarbinowo, Ustronie Morskie.
 • Krynicy Zdrój <> Ustką przez Nowy Sącz, Tarnów, Busko-Zdrój, Kielce, Radom Warszawę (przystanki Metro Wilanowska, Plac Defilad oraz Metro Młociny), Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Słupsk.
 • Krynicy Zdrój <> Kołobrzeg przez Nowy Sącz, Brzesko, Kraków, Katowice, Częstochowę, Łódź, Poznań, Piłę, Szczecinek, Koszalin, Ustronie Morskie

Więcej info o tym, jak kupić bilety (w tym z przesiadką) znajdziecie w tym linku  -> Wakacje 2017 – Voyager 

Do waszej dyspozycji przewoźnik oddaje swoje najnowsze autobusy, tak by zapewnić Wam, jak najwyższy komfort. Najnowsze Trasy będą obsługiwane komfortowymi autobusami takich marek jak Mercedes i Setra

Każdy autobus na tych trasach jest wyposażony w:

 • Wifi
 • Toaletę
 • Gniazdka 230v wraz z gniazdami USB do ładowania urządzeń mobilnych
 • Klimatyzację
 • Odchylanie i rozsuwane fotele

Czytając ten wpis zapraszamy Was na Fan Page Voyager-a

Możecie tam zgarnąć bilety w obie strony dla siebie i kogoś z kim chcielibyście się wybrać w podróż.

My już nie możemy się doczekać by móc pokazać Wam nowe połączenia. Napiszcie nam, które byście chcieli zobaczyć pierwsze. Czekamy na Wasze komentarze.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy nad morze z Voyagerem
Ekipa Okazji Podróżnika

Podobne Wpisy

Piknik Lotniczy w Krakowie jubileuszowy X

DJ Czas

Rafting Dunajcem

DJ Czas

Amber Fest 2019

DJ Czas