Image default
Aktualności

Nowy lokal Burger Taty

W Krakowie za kilka dni otworzy się kolejne miejsce z dobrym jedzeniem. Skąd ta pewność i szczegóły zapraszamy do wpisu…

Przy rondzie Grzegórzeckim na rogu ulicy Rzeźniczej i Grzegórzeckiej otwiera się 10 marca kolejny lokal kultowej krakowskiej marki, czyli Burger Taty. Poznajmy historię, tego naprawdę smacznego projektu.

Burger Tata Van

Tak naprawdę wszystko zaczęło się w 2013 roku, kiedy to Michał wraz ze swoimi znajomymi zbudował swojego pierwszego food trucka i postawił go na ul. Krupniczej. Początkowo bardzo ciężko było odnaleźć go, gdyż był schowany na nie wielkim parkingu. O tym, jak bardzo był schowany, pokazałem w tym wpisie -> Jeden z pierwszych Food Trucków w Krakowie, czyli Burger Tata

Zresztą sami zobaczcie, gdzie stał.

Jak sami widzicie, nie było za różowo na samym początku, ale to nie powstrzymało tych zapaleńców przed tym, by od samego początku serwować doskonałych burgerów.

Wszędzie tam, gdzie pojawiał się ten pojazd, było wiadomo, że wraz z podniesieniem klapy możemy liczyć na coś dobrego do jedzenia.

Szybko się okazało, że jeden food truck to za mało i pojawił się drugi Van, ale dochodziło do akcji, kiedy klienci spragnieni dobrego jedzenia przychodzili na Krupniczą w poszukiwaniu dobrego jedzenia, a tu nie było nikogo, bo Food Trucki pojechały na gościnne występy. Pojawiła się myśl, by otworzyć stacjonarny punkt futrowania krakowian. Tak powstał pierwszy lokalik Burger Taty.

Menu składające się od samego początku z burgerów (bez żadnych innych potraw) okazały się wielkim sukcesem, ale czegoś brakowało, więc dołączyły także frytki Belgijskie smażone w łoju wołowym. Ich niepowtarzalny smak równie szybko, jak burgery podbił krakowskie podniebienia. Wydawałoby się, że dwa food trucki krążące po Krakowie i okolicach, oraz jeden punkt wystarczy. Jednak życie zweryfikowało to szybko i na prośby klientów z innej części miasta powstał kolejny lokal na prochowej. Wraz z nim pojawiły się w menu burgery miesiąca. Te eksperymenty kulinarne także przypadły do gustu klientom Burger Taty. Osobiście spróbowałem kilka z nich, a jeden nawet opisałem w tym wpisie -> Historia pewnego pudełka.

Tak wygląda kawałek historii dobrego smaku, a już 10 marca otwiera się nowy rozdział tego wyjątkowego projektu gastronomicznego.

Nowy lokal Burger Taty

W tym lokalu przy rondzie Grzegórzeckim Michał aka Burger Stary będzie tworzył nową historię. Ja serdecznie namawiam Was do odwiedzin w tym lokalu. Zostańcie częścią tej wspaniałej historii kulinarnej.

Kiedy ruszają: 10 Marca 2017
Godzina otwarcia: 11:00
Gdzie?
Kraków, ul. Rzeźnicza 2

Pełne info o tym, co w menu i o otwarciu w tym pod tym linkiem do wydarzenia ->  Otwieramy! Burger Tata | Rzeźnicza 2 

Nowy lokal Burger Taty idealnie będzie się nadawał do zwieńczenia lub przedłużenia sobie spaceru, który proponujemy Wam w tym wpisie -> One Day in Cracow…

Serdecznie zapraszam i polecam
Stanisław | Okazje Podróżnika znany także jako DJGotuje

Podobne Wpisy

Nowe otwarcie Polskiego Busa…

DJ Czas

Rezerwacja miejsc w FlixBus

Okazje Podróżnika

Kolejna trasa wakacyjna od PKS Polonus

Okazje Podróżnika