Image default
Promocje

Promocja od Polskiego Busa

Własnie wpadła najnowsza promocja od Polskiego Busa tym razem na trasie Warszawa – Rzeszów. Zapraszamy po szczegóły ….

Najnowsza propozycja Polskiego Busa jest odpowiedzią na szereg zapytań o promocje na tym kierunku. Pasażerowie na tej trasie przyzwyczaili się do tanich połączeń pomiędzy tymi miastami. Tym bardziej ucieszą się poniższej promocji.

Poniżej informacja prasowa:

Szanowni Państwo!

 

Nadszedł czas na kolejną niespodziankę w tym tygodniu! Lubimy Was zaskakiwać, dlatego już dziś spełniamy Wasze prośby, udostępniając długo wyczekiwaną promocję na jedną z najbardziej popularnych tras.

 

Od teraz, rezerwując podróże pomiędzy Rzeszowem i Warszawą w dniach od 29 maja do 4 czerwca, za bilety możecie zapłacić jedynie 9 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Cena dotyczy podróży dla 2 osób w przypadku terminów od poniedziałku do czwartku lub biletu dla jednej osoby, jeśli wyjazd odbywa się w dniach od piątku do niedzieli.

 

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty, wystarczy użyć wyszukiwarki połączeń na www.polskibus.com, wpisując kod promocyjny: RZESZOW. Promocja trwa do środy, 31 maja włącznie, ale weźcie pod uwagę, że zapasy biletów za 9 złotych mogą wyczerpać się wcześniej!

Szczegóły promocji

  • Trasa Warszawa <> Rzeszów
  • Bilet 9 zł plus 1 zł – 5zł opłaty rezerwacyjnej uzależnionej od wybranego miejsca/
  • Sprzedaż:  24.05 – 31.05
  • Podróże: 29.05 – 4.06
  • Kod promocyjny: RZESZOW

Łapcie tanie bilety póki są.

Co można robić w Warszawie? Mamy dla Was pewną propozycję -> One Day in Warsaw
Przypominamy także o tym że od Czerwca pojawia się numeracja oraz miejsca premium kosztujące 5 zł. pisaliśmy o tym tutaj -> Tania Majówka oraz Wakacje od Polskiego Busa  Pamiętajcie o tym by nie było przykrych niespodzianek. Poniżej macie filmik od Polskiego Busa

Zapraszamy do skorzystania z promocji i na pokład Polskiego Busa.
Ekipa Okazje Podróżnika

Podobne Wpisy

5-10-15, czyli PKS Polonus!

DJ Czas

Dwa weekendy w promocji za 10 zł od Polskiego Busa

DJ Czas

Nowe Połączenie i zabawa z LEO Express

Okazje Podróżnika