Image default
Promocje

Wakacyjna odsłona 5-10-15 od PKS Polonus

Wakacje już za miesiąc, a przewoźnicy cały czas dodają coś nowego. PKS Polonus właśnie dorzucił nową pulę biletów i przedłużył swoje promocje. Zapraszamy po szczegóły 

Nie tak dawno Polonus uruchomił sprzedaż biletów na sezonowe kursy wakacyjne. Jak co roku przewoźnik ten dowiezie Was z Warszawy do najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. W tym roku dojedziecie do: Łeby, Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Dębek, Pucka, Chłapowa, Karwi, Krynicy Morskiej, Stegny, Kąt Rybackich Sztutowa, Koszalina, Mielna, Unieścia, Łaz, Dąbek, Darłowa, Darłówka Zachodniego, oraz wielu miejscowości Górskich.

Jak to bywało w poprzednich latach także i w tym roku PKS Polonus postanowił pomóc Wam zaoszczędzić parę złotych i wrzucił spora liczbę biletów w promocji 5-10-15 wydłużając tą promocję do 31.08.2017 roku. Jeśli nie uda ise upolować biletów promocyjnych jest jeszcze promocja Tanie Powroty gdzie także tutaj możecie sporo zaoszczędzić.

Dzisiaj przekazujemy Wam kolejną informację. Tym razem PKS POLONUS przygotował dla Was wakacyjną niespodziankę.
Przedłużamy nasze promocje, Tanie Powroty i 5,10,15. do 31.08.2017r.

Promocja 5-10-15, do której przyzwyczaił nas Polonus, powraca w szerszym wydaniu.Wydłużony został czas promocyjnej sprzedaży biletów, która rozciągnięta została na cały okres wakacji.

Większe pule promocyjnych biletów oferowanych nie tylko w najbardziej atrakcyjnych cenach po 5, 10 i 15 zł, ale również większe liczby biletów w innych promocyjnych cenach.

Szczegóły o naszych promocjach znajdziecie na naszej stronie klikając w ten link

Jak dobrze wiecie z naszego testu wakacyjna podróż Polonusem będzie przyjemna i komfortowa -> PKS Polonus komfortowo przez Polskę i nie tylko 

Bilety kupicie na www.pkspolonus.pl, oraz na www.dworzeconline.pl
Polecamy i zapraszamy na pokład PKS Polonus.
Ekipa Okazji Podróżnika

Podobne Wpisy

Promocja łączona od PKS Polonus

DJ Czas

Jesienna Pula za 1 zł od PolskiBus

DJ Czas

Promocja od Polskiego Busa

Okazje Podróżnika