Image default
AktualnościPlanowanieporadniki

Wakacje dla naszych pociech

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. O ile dorośli mają 26 dni wolnych od pracy w ciągu roku, o tyle dzieci i młodzież mają ich znacznie więcej. Jak zaplanować dziecku wakacje kiedy my musimy iść do pracy?

W większych miastach organizowane są różnego rodzaju eventy (np. tzw. Lato w Mieście) i półkolonie, gdzie opiekunowie zagospodarują czas młodzieży, kiedy my jesteśmy w pracy. Zawsze można również liczyć na pomoc teściów czy rodziców. O zaletach pobytu u dziadków nie trzeba nikomu pisać. Wszyscy wiemy jak nieoceniona jest to instytucja. ?

Są też zorganizowane wyjazdy dla dzieci i młodzieży.

Wyjazd na kolonie.

Wiele biur kolonijnych na wzór biur podróży ma różnego rodzaju promocje,  a co za tym idzie można kupić obóz wędrowny lub kolonie taniej w ofertach last minute i first minute, ale jest też ciekawa inicjatywa Biura Podróży Almatur, która oprócz standardowych akcji ma jeszcze akcję „Zapracuj na wakacje”. Akcja ma na celu umożliwienie zarobienia przez nasze pociechy nawet 600 zł na wymarzone wakacje.

Jak zyskać 600 zł na wakacje?

Twoje dziecko gra na gitarze? Super! Zrób zdjęcie lub nagraj filmik a otrzyma 30 zł zniżki. Twoja pociecha brała udział w akcji charytatywnej? Udokumentuj to, a zyska dodatkowe 150 zł. W ten sposób każdy uczestnik może zebrać aż 600 zł na wakacyjny wyjazd.

Do kiedy trwa akcja „Zapracuj na wakacje”? 

Akcja potrwa do 30 kwietnia bieżącego roku. Skierowana jest do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

Warunki „Zapracuj na wakacje”? 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nakręcenie krótkiego filmu lub zrobienie zdjęcia pokazującego jak uczestnicy pomagają w codziennych czynnościach domowych, zaprezentowanie swoich zdolności sportowych lub pochwalenie się osiągnięciami w nauce. Następnym krokiem jest zalogowanie się na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub podanie adresu email i umieszczenie linku do filmu albo zdjęcia dokumentującego wykonane zadanie.

Posty dzieci i młodzieży na kanałach Facebook i Instagram, powinny być opatrzone hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje oraz mieć status publiczny. Moderatorzy ze strony Organizatora, będą na bieżąco oceniać i przyznawać zniżki na obozy Almatur w sezonie letnim 2017.

Fajna akcja, prawda? To nie jest koniec! Biuro Podróży Almatur podczas trwania akcji będzie miało dla Was szereg niespodzianek. Aby być na bieżąco polubcie Fan Page Almatur

Myślicie że to wszystko? 

Nie! Almatur ma coś jeszcze dla tych, którzy lubią spędzać wakacje ze swoimi znajomymi. To właśnie dla nich została przygotowana akcja „Całą paczką na wakacje”. Wystarczy zebrać minimum cztery osoby, które chcą razem pojechać na ten sam obóz, a następnie zalogować się na stronie grupataniej.almatur.pl. W ten sposób każdemu zostanie przyznane kolejne 50 zł zniżki. Co razem daje możliwość zebrania przez jedną osobę aż 650 zł. Całkiem sporo, więc naprawdę warto! 😉 Zwłaszcza, że oferta obozów, jest tak duża, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie -> http://www.almatur.pl/

Kilka słów o Almatur 

Almatur to najdłużej działające biuro podróży w Polsce, które już od 60 lat pokazuje świat turystyki w niebanalny sposób. Biuro jest największym w kraju organizatorem wypoczynku dzieci i młodzieży, corocznie z jego oferty korzysta blisko 25 tysięcy młodych ludzi.

Na lato 2017 r. Almatur przygotował blisko 400 obozów tematycznych w 62 miejscowościach na terenie całego kraju. W ofercie znajdują się również zagraniczne obozy młodzieżowe i kursy językowe w kilkudziesięciu państwach świata.

http://mojewakacje.almatur.pl

Partnerzy akcji: Brainly (znane w Polsce pod nazwą Zadane.pl), Charaktery, Cogito, mamaDu.

 

 

Podobne Wpisy

Pojedynek Strongmanów w Gorącym Potoku

DJ Czas

Zakochaj się w Szczawnicy

DJ Czas

MDA – nowe otwarcie

DJ Czas