Image default
Aktualności Imprezy Zaproszenia

Bella Skyway Festival 2015 już od jutra w Toruniu

Już jutro, tj. 25 sierpnia 2015 roku w Toruniu rozpocznie się siódma edycja Bella Skyway Festival. Jeśli jesteście ciekawi, jakich atrakcji możecie się spodziewać oraz jak dotrzeć na jeden z najbardziej magicznych festiwali światła w Europie, zapraszamy do dalszej części tekstu…
W dniach 25-30 sierpnia 2015 roku w Toruniu odbędzie się kolejna edycja Bella Skyway Festival. Początki festiwalu wiążą się ze staraniami miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Program wydarzenia opiera się na nauce, sztuce i ludziach – Bella Skyway to nie tylko piękny widok świetlnych instalacji, ale coś więcej, o czym możecie przekonać się już w tym tygodniu.

Festiwal trwa codziennie od 25 do 30 sierpnia od godziny 20.30 do północy. Twórcy zapewniają wstęp wolny, jednak w tym roku pojawiła się biletowana instalacja, tj. Water Concept Opera, na którą bilety można kupić m.in. na Grouponie lub w kasach na samym festiwalu. Program można pobrać ze strony głównej wydarzenia.

Bella Skyway to świetna okazja do zwiedzenia Torunia, który ma wiele do zaoferowania (wkrótce pojawi się wpis z cyklu One day in…). Festiwal nie ma określonej grupy wiekowej, więc będzie to miłe doświadczenie dla wszystkich – i dla rodzin z dziećmi, i starszych, i młodzieży.

Najważniejsze informacje:
Kiedy: 25-28 sierpnia 2015, od 20:30 do 00:00.
Gdzie: Toruń – Stare Miasto, Błonia Nadwiślańskie
Za ile: WSTĘP WOLNY

Jak dojechać do Torunia?

  • Polski Bus z Częstochowy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Łodzi
  • Mobilis z Giżycka, Warszawy i Wrocławia
  • Polonus z Warszawy
  • A. D. EuroTrans z Zakopanego, Nowego Targu, Krakowa, Katowic, Łodzi, Włocławka, Bydgoszczy, Słupska, Lęborka i Gdańska
  • PKP Intercity z większości miast Polski bezpośrednio
  • Arriva lokalnie

 

Zapraszamy do udziału w Bella Skyway Festival 2015!

Podobne Wpisy

Good Game Expo

DJ Czas

Krynica Zdrój <> Ustka nasza relacja z inauguracyjnego kursu

DJ Czas

57 lat kultowego EN57

DJ Czas