Image default
AktualnościAutobusowiPrzewoźnicyVoyager

Nowe linie od Voyagera

Od jakiegoś czasu krążyły w sieci plotki o nowych połączeniach Gorlickiego przewoźnika. Dziś już możemy wam przedstawić szczegółowe informacje o 2 nowych połączeniach. Zapraszamy po szczegóły…

23 czerwca, czyli w pierwszym dniu wakacji, zaraz po rozdaniu świadectw szkolnych, możecie wyruszyć w podróż nad morze, ale nie tylko. Do istniejącego już połączenia Krynica Zdrój — Kołobrzeg dochodzą dwa nowe.

Pierwsza to zupełna nowość i połączenie dwóch urokliwych miejscowości Krynicy Zdrój z Ustką. Trasa tego połączenia będzie przebiegać przez Nowy Sącz, Tarnów, Busko-Zdrój, Kielce, Radom Warszawę (przystanki Metro Wilanowska, Plac Defilad oraz Metro Młociny), Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Słupsk.

Autobus wyjeżdża z Krynicy Zdrój o godzinie 14, by dotrzeć do Ustki o 6:30, a w drogę powrotną z Ustki wyrusza o godzinie 16:10, by zameldować się w Krynicy o 8:36.

Drugie połączenie to linia Gorlice — Kołobrzeg jadąca przez: Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę (przystanki Metro Wilanowska, Plac Defilad oraz Metro Młociny), Koszalin, Mielno, Sarbinowo, Ustronie Morskie.

Autobus z Gorlic wyjeżdża o godzinie 14:30, by dotrzeć do Kołobrzegu o godzinie 7:10, a w powrotny kurs wyrusza z Kołobrzegu o godzinie 16:40, by zameldować się w Gorlicach o 8:30.

Bilety są już dostępne www.voyager-transport.pl

Ważna informacja:

Pasażerowie z Tarnowa, Buska-Zdroju, Kielc, Radomia, jak również z Rzeszowa, Jasła, Bydgoszczy, Torunia, Lublina, Słupska, Ustki będą mogli kupić bilety w taryfie skomunikowanej i spokojnie przesiąść się w Warszawie na Placu Defilad na autobus do Kołobrzegu, Ustki czy Krynicy Zdrój, Gorlic. W obie strony Autobusy spotykają się na Placu Defilad. Postój jest na tyle długi, by można było się spokojnie przesiąść. Pokażemy Wam jak kupić taki bilet w najbliższym czasie.

Linie te, jak i Krynica — Kołobrzeg będą obsługiwały najnowsze autobusy we flocie Voyagera, to jest Setra, Mercedes oraz MAN.

Autobusy są wyposażone w gniazdka 230 V, WiFi, toaletę, wygodne rozsuwano odchylane fotele, klimatyzację.

Teraz niespodzianka:

Z okazji nowego połączenia mam dla Was dwa podwójne bilety w obie strony. Po jednym na każdą nową trasę.
Zasady są proste, aby móc dostać od nas bilet trzeba

  • udostępnić ten wpis
  • oznaczyć w komentarzu pod postem dotyczącym tego wpisu osobę, z którą chcemy jechać
  • polubić fan page Okazje Podróżnika
  • polubić fan page Voyager-a

Spośród wszystkich, którzy spełnią kryteria opisane powyżej, 18 kwietnia 2017 o godzinie 20:00 wybierzemy dwóch szczęśliwców, których wspólnie z Voyagerem obdarujemy podwójnymi biletami w obie strony.

W zabawię zwyciężyły panie. Katarzyna Gadzina oraz Justyna Trybus Serdecznie Gratulujemy

Tutaj macie nasz test połączenia -> Krynica – Kołobrzeg.

Nasza propozycja by skorzystać i przy okazji wybrać się nie tylko w góry czy nad morze a np. do Lublina -> One day in … Lublin czy do Warszawy -> One day in… Warsaw

Zapraszamy do skorzystania z oferty i życzymy wspaniałej podróży z Voyagerem
ekipa Okazji Podróżnika

 

 

Podobne Wpisy

Zakochaj się w Szczawnicy

DJ Czas

Wakacje 2022: Cieszyn – Kołobrzeg Wispol

Okazje Podróżnika

Konkurs Fotograficzny Okazje Podróżnika

DJ Czas