Image default
Aktualności Autobusowi Przewoźnicy Voyager

Nowe linie od Voyagera

Od jakiegoś czasu krążyły w sieci plotki o nowych połączeniach Gorlickiego przewoźnika. Dziś już możemy wam przedstawić szczegółowe informacje o 2 nowych połączeniach. Zapraszamy po szczegóły…

23 czerwca, czyli w pierwszym dniu wakacji, zaraz po rozdaniu świadectw szkolnych, możecie wyruszyć w podróż nad morze, ale nie tylko. Do istniejącego już połączenia Krynica Zdrój — Kołobrzeg dochodzą dwa nowe.

Pierwsza to zupełna nowość i połączenie dwóch urokliwych miejscowości Krynicy Zdrój z Ustką. Trasa tego połączenia będzie przebiegać przez Nowy Sącz, Tarnów, Busko-Zdrój, Kielce, Radom Warszawę (przystanki Metro Wilanowska, Plac Defilad oraz Metro Młociny), Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Słupsk.

Autobus wyjeżdża z Krynicy Zdrój o godzinie 14, by dotrzeć do Ustki o 6:30, a w drogę powrotną z Ustki wyrusza o godzinie 16:10, by zameldować się w Krynicy o 8:36.

Drugie połączenie to linia Gorlice — Kołobrzeg jadąca przez: Jasło, Rzeszów, Lublin, Warszawę (przystanki Metro Wilanowska, Plac Defilad oraz Metro Młociny), Koszalin, Mielno, Sarbinowo, Ustronie Morskie.

Autobus z Gorlic wyjeżdża o godzinie 14:30, by dotrzeć do Kołobrzegu o godzinie 7:10, a w powrotny kurs wyrusza z Kołobrzegu o godzinie 16:40, by zameldować się w Gorlicach o 8:30.

Bilety są już dostępne www.voyager-transport.pl

Ważna informacja:

Pasażerowie z Tarnowa, Buska-Zdroju, Kielc, Radomia, jak również z Rzeszowa, Jasła, Bydgoszczy, Torunia, Lublina, Słupska, Ustki będą mogli kupić bilety w taryfie skomunikowanej i spokojnie przesiąść się w Warszawie na Placu Defilad na autobus do Kołobrzegu, Ustki czy Krynicy Zdrój, Gorlic. W obie strony Autobusy spotykają się na Placu Defilad. Postój jest na tyle długi, by można było się spokojnie przesiąść. Pokażemy Wam jak kupić taki bilet w najbliższym czasie.

Linie te, jak i Krynica — Kołobrzeg będą obsługiwały najnowsze autobusy we flocie Voyagera, to jest Setra, Mercedes oraz MAN.

Autobusy są wyposażone w gniazdka 230 V, WiFi, toaletę, wygodne rozsuwano odchylane fotele, klimatyzację.

Teraz niespodzianka:

Z okazji nowego połączenia mam dla Was dwa podwójne bilety w obie strony. Po jednym na każdą nową trasę.
Zasady są proste, aby móc dostać od nas bilet trzeba

  • udostępnić ten wpis
  • oznaczyć w komentarzu pod postem dotyczącym tego wpisu osobę, z którą chcemy jechać
  • polubić fan page Okazje Podróżnika
  • polubić fan page Voyager-a

Spośród wszystkich, którzy spełnią kryteria opisane powyżej, 18 kwietnia 2017 o godzinie 20:00 wybierzemy dwóch szczęśliwców, których wspólnie z Voyagerem obdarujemy podwójnymi biletami w obie strony.

W zabawię zwyciężyły panie. Katarzyna Gadzina oraz Justyna Trybus Serdecznie Gratulujemy

Tutaj macie nasz test połączenia -> Krynica – Kołobrzeg.

Nasza propozycja by skorzystać i przy okazji wybrać się nie tylko w góry czy nad morze a np. do Lublina -> One day in … Lublin czy do Warszawy -> One day in… Warsaw

Zapraszamy do skorzystania z oferty i życzymy wspaniałej podróży z Voyagerem
ekipa Okazji Podróżnika

 

 

Podobne Wpisy

Wakacyjna promocja od Polonusa

DJ Czas

XI Piknik Lotniczy Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

DJ Czas

Kolejna nocna promocja od Lux Express

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Telefon w podróży

Chciałoby się napisać wpis z cyklu x rzeczy które robimy albo nie należy robić..., ale ten wpis nie będzie taki......

Ekspres Intercity Premium czyli Pendolino

Pierwotnie ten tekst miał się ukazać przed oficjalnym uruchomieniem nowego rozkładu jazdy, ale brak czasu spowodował że dopiero teraz sie...

Zamknij