Image default
Zaproszenia

Spotkanie z Jackiem Boneckim w Warszawie

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić wraz z Edipresse Książki i Jackiem Boneckim na spotkanie autorskie przy okazji promocji najnowszej książki pana Jacka. Zapraszamy po szczegóły…

Jacek Bonecki jest jednym z najlepszych fotografów w Polsce. Prace pana Jacka są doceniane na całym świecie. Do dziś mam w pamięci jego książkę Przystanek Dakar, zdjęcia i opis przygody związanej z rajdem na długo zapadły mi w pamięć. Dziś mam zaszczyt zaprosić Was drodzy czytelnicy 7 czerwca do Warszawy na ul. Chmielną 33 do kina Atlantic na spotkanie autorskie. Wstęp na to spotkanie jest wolny. Jacek Bonecki Smartfonowy Zawrót Głowy

Spotkanie będzie związane z promocją najnowszej książki poradnika o tym jak robić zdjęcia smartfonami oraz kręcić filmy.

„Smartfonowy Zawrót Głowy”

Dla kogo jest ta książka?
Doskonale się odnajdzie w niej każdy od początkującego po zaawansowanego użytkownika smartfonów. Ostatnie premiery smartfonów pokazują, że minęły już czasy kiedy człowiek nosił pół walizki sprzętu. W swojej książce Jacek Bonecki radzi nam jak ustawić się, by wykonać idealne zdjęcie z Wakacji.

Zachód słońca w Sztynorcie
Zachód słońca w Sztynorcie

Możecie mi wierzyć lub nie ale to zdjęcie z wpisu Mazury, jeziora, Houseboat – czyli aktywny wypoczynek na łodzi zostało zrobione smartfonem w 2014 roku. Tak smartfonem.  W tym wpisie są inne zdjęcia zrobione lustrzanką i telefonem. Podczas spotkania pierwszy raz w Polsce będą wyświetlane filmy i zdjęcia zrobione smartfonami. To też pokazuje jak technika idzie do przodu. Ja tylko jeszcze na koniec przypomnę wpis ze strony Potrzebuje to pod tytułem Czy jest nam jeszcze potrzebny aparat.

Serdecznie zapraszam na spotkanie autorskie z Jackiem Boneckim

Jak dojechać?

Do warszawy dostaniecie się z pomocą PKP Intercity, PolskiBus, PKS Polonus, Koleje Mazowieckie, Lux Express. Z mazur szybko i wygodnie z GigaBus.

Pozdrawiam i polecam
Stanisław | Okazje Podróżnika

Podobne Wpisy

Split i Pula nowe miejsca na mapie FlixBusa

DJ Czas

Toruński Festiwal Smaków

DJ Czas

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Beatą Pawlikowską

DJ Czas