Image default
Zaproszenia

Zaproszenie na spotkanie autorskie z Beatą Pawlikowską

Mamy ponownie zaszczyt zaprosić Was na spotkanie ze znaną podróżniczką Beatą Pawlikowską. Zapraszamy po szczegóły …

Spotkanie z panią Beatą odbędzie się 23 stycznia 2016 roku w Warszawie od godziny 14 na terenie Empiku Junior przy ul. Marszałkowskiej 116/122. Autorka Będzie opowiadała o swojej najnowszej książce Między Światami.

Podczas podróży po świecie zaczęłam odkrywać, że dookoła nas jest znacznie więcej niż to, co widać na pierwszy rzut oka. W inkaskim mieście Machu Picchu w Peru, w buddyjskiej osadzie Bodh Gaya w Indiach, na poszarpanych wiatrem górskich bezdrożach Boliwii, w jaskiniach należących kiedyś do mnichów w Kapadocji, w niespokojnej gęstwinie dżungli amazońskiej, w australijskim buszu i na pachnących wiecznością sawannach Afryki. Wszystko co było, co jest i co będzie jest ze sobą połączone w najbardziej niezwykły, magiczny sposób, jaki można sobie wyobrazić. A my możemy dowolnie podróżować między wszystkimi światami – pisze Beata Pawlikowska w książce „Między światami”.

Miedzy swiatami_empik Junior.indd

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z sympatyczną panią Beatą Pawlikowską w imieniu Wydawnictwa Eddiepresse jak i naszym bo czytamy o jej wyprawach i marzy nam się tak podróżować jak Pani Beata. Przypominamy także o tym, że można jej posłuchać w pasmach weekendowych w Radiu Zet polecamy serdecznie

Zapraszamy i polecamy

Ekipa Okazji Podróżnika.

Podobne Wpisy

XI Piknik Lotniczy Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

DJ Czas

Długi weekend sierpniowy

Okazje Podróżnika

Stacja Muzeum – Nr. 1 podczas nocy muzeów

DJ Czas