Image default
Aktualności Podróże Testowe Przewoźnicy Voyager

Gorlice <> Kołobrzeg czyli …

Podsumowanie

Z roku na rok powiększa się siatka połączeń dalekobieżnych Voyagera, a to cieszy, bo każde nowe połączenie daje nowe możliwości podróżowania. Choć mnie brakuje jednak połączenia dziennego, to nowe otwarcie i nowa oferta naprawdę pokazuje potencjał przewoźnika. Mieszkańcy Gorlic, Jasła, Rzeszowa, Lublina zyskali naprawdę komfortowe i ciekawe połączenie. Linia ta na tę chwilę rozkręca się, ale już dziś sprzedaż biletów coraz bardziej się rozwija. Taki rozwój sytuacji zapewne zachęci właściciela linii do kolejnych kierunków, a mieszkańcy wymienionych miast będą cieszyć się z wygodnych podróży. Dodatkowo długa przerwa w przystankach po wyjeździe z Warszawy daje nam naprawdę spory komfort i możemy wypoczęci dotrzeć nad morze, przez co nie będziemy tracić cennych chwil naszego wypoczynku. Podobnie w druga stronę.

Bilety możecie nabyć za pośrednictwem storn www.voyager-transport.pl oraz www.polskibus.com

 

Co prawda nie wracałem do Gorlic, a starą linią do Krynicy, ale to celowo chciałem zobaczyć jak sobie radzi ta linia, oraz zrobić kilka zdjęć Voyagera na dworcu Łódź Fabryczna.

foto by Panasonic Lumix GH3
foto by Panasonic Lumix GH3

Już dziś zapraszam na kolejny tekst, gdzie porównam dla Was oba połączenia. Tekst ten będzie dedykowany głównie dla mieszkańców Kołobrzegu, Koszalina oraz Nowego Sącza, Tarnowa i Gorlic.

Polecam wybrać się do Kołobrzegu, a jak już się wybierzecie, to wygodnie dojedziecie dzięki połączeniom Voyagera.

Zdjęcia do wpisu zostały zrobione za pomocą

  • Smartfon LG G6
  • Aparat Panasonic Lumix GH3

Pozdrawiam i Polecam
Stanisław | Okazje Podróżnika.

Podobne Wpisy

Nowy lokal Burger Taty

DJ Czas

Złoto na drodze, czyli nasz test PolskiBusGold

DJ Czas

Druga Edycja 5 Miast od Polskiego Busa

DJ Czas