Image default
Aktualności

Na narty w Polsce gdzie i dlaczego?

IMG_4760 Polska staje się coraz ciekawszym miejsce do uprawiania sportów zimowych. Postanowiliśmy Wam drodzy czytelnicy pokazać kilka ośrodków narciarskich na terenie Polski południowej. Z czasem postaramy się przedstawić wszystkie ale na tą chwilę i ograniczony budżet zaczynamy od Podhala.

Ten wpis jest zwiastunem serii wpisów o polskich stacjach narciarskich.

Ferie trwają w najlepsze pierwsza pechowa tura właśnie kończy a reszta zaczyna lub będzie zaczynała. Gdzie najczęściej się Polacy wybierają? Jak na razie Polskie góry dominują, ale coraz częściej wybieramy Austrię i Alpy niż nasze polskie miasta. Od lat coraz bardziej Zakopane traci na frekwencji. Powoli Zimową Stolica Polski zaczyna być Białka Tatrzańska. Co ciekawe sama Kotelnica Białczańska zużywa tyle prądu co pobliskie miasto Nowy Targ. Jadąc do Zakopanego autem, autobusem czy pociągiem można zobaczyć łunę światła 🙂 Dobrze ale nie o tym chcemy Was zaprosić na najciekawsze stoki w Polsce z jakich Korzystaliśmy już w Weekend zaprezentujemy pierwsze z nich a na zachętę zdjęcie z Kluszkowiec.

Podobne Wpisy

57 lat kultowego EN57

DJ Czas

Masz Piątaka? To jedziesz z PolskiBus

DJ Czas

XXI Parada Parowozów w Wolsztynie

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Gdzie można kupić bilety LEO Express

Nie od dziś dobrze wiadomo, że dobra sieć sprzedaży biletów to podstawa. Pamięta o tym także LEO, zapraszamy dziś do...

Szczęśliwa 7-ka od Polskiego Busa nie ma końca

Dziś ponownie wystartowała szczęśliwa 7-ka. PolskiBus w te wakacje postanowił przypomnieć o sobie! Okazja jest, bo firma działa od 4...

Zamknij