Image default
Aktualności

Na narty w Polsce gdzie i dlaczego?

IMG_4760 Polska staje się coraz ciekawszym miejsce do uprawiania sportów zimowych. Postanowiliśmy Wam drodzy czytelnicy pokazać kilka ośrodków narciarskich na terenie Polski południowej. Z czasem postaramy się przedstawić wszystkie ale na tą chwilę i ograniczony budżet zaczynamy od Podhala.

Ten wpis jest zwiastunem serii wpisów o polskich stacjach narciarskich.

Ferie trwają w najlepsze pierwsza pechowa tura właśnie kończy a reszta zaczyna lub będzie zaczynała. Gdzie najczęściej się Polacy wybierają? Jak na razie Polskie góry dominują, ale coraz częściej wybieramy Austrię i Alpy niż nasze polskie miasta. Od lat coraz bardziej Zakopane traci na frekwencji. Powoli Zimową Stolica Polski zaczyna być Białka Tatrzańska. Co ciekawe sama Kotelnica Białczańska zużywa tyle prądu co pobliskie miasto Nowy Targ. Jadąc do Zakopanego autem, autobusem czy pociągiem można zobaczyć łunę światła 🙂 Dobrze ale nie o tym chcemy Was zaprosić na najciekawsze stoki w Polsce z jakich Korzystaliśmy już w Weekend zaprezentujemy pierwsze z nich a na zachętę zdjęcie z Kluszkowiec.

Podobne Wpisy

TransEXPO Kielce, czyli czym będziemy jeździć w najbliższej przyszłości

DJ Czas

Kraków – Rzeszów od 1 zł z Marcel BUS

DJ Czas

Wyprzedaż w Lux Express

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Ferie zimowe 2017 – Śląsk

Górny Śląsk to nie tylko węgiel i przemysł, ale także na jego południowym końcu malownicze pasma górskie takie jak Beskid...

Wakacyjna linia z Gdańska do Berlina od Polskiego Busa

Wczoraj info o kolejny połączeniu do Wilna, a dziś bomba od Polskiego Busa. Widać, że nie tylko promocje im w...

Zamknij