Image default
NeoBus Podróże Testowe Testy Redakcyjne

NeoBus Polska – czyli porzuć samochód…

Podsumowanie.

NeoBus, jest jedynym przewoźnikiem, który utrzymuje przez cały rok połączenia z Łodzi, Wrocławia, Warszawy, Kielc, Katowic, Krakowa, Rzeszowa w Bieszczady. Swoje korzenie ma w pod Bieszczadzkiej miejscowości Niebylec, to stąd codziennie wyrusza zadbana, czysta i regularnie odmładzana flota autobusów, wśród której znajdziemy pojazdy takich marek jak Mercedes, Setra i najnowsze nabytki firmy VDL. NeoBus dysponuje flotą ponad 30 autokarów i dzięki temu może bardzo elastycznie reagować na potrzeby pasażerów. Jestem pod olbrzymim wrażeniem, drogi, jaką przeszli bracia Paweł i Marcin Czurczak tworząc swoją firmę.

Podróżowanie autobusami

Jest przyjemne i komfortowe. Kierowcy w większości moich kontaktów z nimi są kulturalni i profesjonalni, choć nie powiem, kilka razy zagotowałem, ale to zganiam na warunki pogodowe, drogowe, lub ja też mogłem być powodem nie przyjemnej sytuacji, ale w 99% przypadkach, są pomocni i uprzejmi.

Moja podróż odbyła się naprawdę, bez problemowo, możecie wątpić w te słowa, gdyż wielokrotnie czytam na FP przewoźników, że autobusy się spóźniają, że nie wiadomo gdzie są itp, itd, ale ja mam szczęście, jak widać do wyjazdów. Chyba zacznę Was ostrzegać, że jadę, wtedy będziecie mieć, jak i ja bez większych problemów przejazd, ale wróćmy do NeoBusa.

Bilety tego podkarpackiego przewoźnika zaczynają się od 1 zł plus 1 zł za rezerwację. W wielu wypadkach możemy złapać bilety w naprawdę fajnych cenach. Czasem są droższe od konkurencji, ale szczerze powiem nie wiele droższe, ale za to mamy lepszy komfort.

Kończąc ten wpis, chciałbym Wam pokazać to zdjęcie.

Na tym zdjęciu jest bardzo ważna naklejka. Mianowicie jest na niej napisane „ Płacąc za przejazd. ŻĄDAJ BILETU! BILET TO TWOJE UBEZPIECZENIE”  Co to oznacza? Że jeśli zdarzy się wypadek i będziemy poszkodowani, firma ubezpieczająca przewoźnika przejmie odpowiedzialność i opłaci nam nasze koszty leczenia, czy wypłaci nam, lub rodzinie odszkodowanie, lub rentę dożywotnią. To dlatego jest takie ważne, by mieć bilet od przewoźnika. Tylko w ten sposób możemy udowodnić swoją obecność na pokładzie pojazdu w razie wypadku i odniesieniu obrażeń. 

Jest jeszcze jedno, o czym nie pisałem. Zauważcie, że na każdym autobusie jest jakieś zwierzę. Większość z nich występuje na terenie Bieszczad, a to jest spowodowane także silnym lokalnym patriotyzmem. Bardzo mi się to podoba.

 

Już zupełnie na koniec, chcę Wam przypomnieć o nowości w NeoBusie

Nowe przystanki i kierunek do Medyki, dokładnie autobus będzie ruszał z bliskiego sąsiedztwa przejścia granicznego w Medyce. Nowe przystanki to Medyka, Jarosław oraz Przemyśl. Autobus będzie dowoził do skomunikowanych kursów z przesiadką w Rzeszowie.

Chcecie być na bieżąco z promocjami? Zapraszamy do polubienia FP NeoBusa

Pozdrawiam i polecam Wam NeoBusa
Stanisław | Okazje Podróżnika.

Zdjęcia wykonane za pomocą:

  • Samsung Galaxy S8+
  • Honor 9
  • Panasonic GH3

 

Podobne Wpisy

Poczuj się jak VIP czyli jak podróżuje biznes w LEO Express

DJ Czas

Król jest jeden i to on zapoczątkował wszelkie rewolucje, czyli PolskiBus – pogromca bylejakości!

DJ Czas

Wakacyjne bilety za 1 zł od NeoBus Polska

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Promocja biletów Flixbus

Dziś po południu rusza ciekawa promocja. Zapraszamy po szczegóły...

XXI Parada Parowozów w Wolsztynie

1-3 Maja w Wolsztynie jak co roku już po raz XXI rusza parada parowozów.       Zapraszamy po szczegóły...

Zamknij