Image default
Gdzie Zjeść? Kraków

Gdzie zjeść w Krakowie

Zapiekanki Bieńczyckie

Jak już wspomniałem na poprzedniej stronie, w Krakowie jest kilka punktów z zapiekankami, jedne są lepsze inne gorsze, ale najlepsze są na Siennej oraz tutaj na placu Bieńczyckim. Ten niepozorny budynek skrywa jedne z najlepszych zapiekanek w Krakowie.

Foto by Samsung Galaxy S6 Edge

Tak samo, jak w poprzednim lokalu nie ma tu za wiele miejsca, a klientów jest bardzo dużo. Ilekroć przybywam tutaj to zawsze wita mnie kolejka chętnych czekająca na te zapiekanki.

Foto by Samsung Galaxy S6 Edge

Tak jak na Siennej, tak i tutaj wszystko jest robione na miejscu. W porównaniu z tamtymi zapiekankami nasza bułka tutaj jest szersza, składniki podobne ser, bułka, pieczarki. Smak Bieńczyckiej zapiekanki nie da się opisać, musicie sami spróbować.

Foto by Samsung Galaxy S6 Edge

Pierwszy kęs utwierdzi was w przekonaniu, że warto było się wybrać tutaj. Chrupka smaczna, niemrożona świeża zapiekanka. Polecam wybrać się, a przy okazji można spacerkiem udać się do parku nieopodal lub zwiedzić Nową Hutę.

Zapiekanki Bieńczyckie dostaniecie na targowisku przy ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie.

Kolejną atrakcją kulinarną w Krakowie są festiwale z food truckami. Zapraszam do dalszej lektury.

Zapiekanki na Siennej <…> Festiwale Food Trucków

Podobne Wpisy

Akita Ramen – cooltowy food truck

DJ Czas

Polskie Smaki

DJ Czas

PasiBus od food trucka do restauracji

DJ Czas
Przeczytaj inne:
Koronawirus COVID19 – o podróżach w najbliższym czasie

Powiem szczerze. Nie myślałem, że tego typu wpis kiedykolwiek napiszę, jednak sytuacja jest wyjątkowa. Poniżej zebrałem aktualne info o kursowaniu...

Żyjąca stal czyli Parowozy pod pełną parą

Nie ma nic piękniejszego jak widok parowozu podczas jazdy. Pociągi Retro coraz częściej wyjeżdżają na szlaki, a po krótkiej przerwie...

Zamknij